DEN PLNÝ  INSPIRACE  2016


Na téma:

Jak najít ty správné lidi do výroby?  

Pokud řešíte otázky:

  • jak získat ty správné lidi?
  • jak si udržet kvalitní lidi ve výrobě?
  • jak je neztratit?
  • co dělat proto, aby k Vám lidé chtěli jít pracovat?

Je to DEN PLNÝ INSPIRACE přesně pro Vás.

 


  Datum a místo

 

  • Čtvrtek 31. března 2016, 9:00 -16:00 hod.
  • Národní technická knihovna
    PC studovna 02 ve 3.NP
    Technická 2710/6, 160 80 Praha 6

 


  Program

 

  Čas Program
  09:15 – 10:30 Petr Skondrojanis - Nejste o nic lepší než Vaše uklízečka!
  10:45 – 12:00 Gabriela Culík Končitíková - Tomáš Baťa – příklad podnikatele
  12:00 – 13:00 Oběd
  13:00 – 14:00 Roman Stupka - Zdravý rozum a jasná komunikace
  14:00 – 15:00 Jiří Rozvařil - Přijmeme pracovníky do výroby! Nabízíme tlak na výkon a frustraci z práce
  15:00 – 15:30 Diskuze

 


  Spíkři

Petr Skondrojanis

Zakladatel COCUMA

 

Petr je HR (human relations) profesionál, High Resolution recruiter, humanocentrista, Business Developer a tvůrce mnoha firemních konceptů. Profesionálně je v personálním byznysu již 22 let. Spoluzaložil dvě personální agentury, za svého působení v LMC úspěšně uvedl na trh obsahový a přesahový portál HRkavarna.cz, urputně propaguje částečné úvazky, protože pokud jich nebudeme mít více, nebudeme konkurenceschopní a jeho filosofií je “že člověk je tvůrce a tvoří pro ostatní lidi, a proto není možné na něj v žádném procesu zapomenout", což se nám bohužel dnes stává čím dál častěji. Proto vytvořil na konci roku 2015 tržiště firemních kultur cocuma.cz. Pro své mnohdy radikální názory je mezi personalisty občas označován za "volného radikála" českého HR. A to označení možná platí i proto, že se nerad váže.

Gabriela Culík Končitíková

Lektorka Nadace Tomáše Bati ve Zlíně

 

Gabriela se dlouhodobě věnuje studiu Baťovy soustavy řízení a jejímu využití v praxi. V rámci své lektorské činnosti přednáší jednotlivá témata z Baťovy soustavy řízení. Studuje doktorský studijní program na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, v rámci diser-tační práce vytváří model pro aplikaci personálních zásad vytvářených firmou Baťa a.s. do roku 1945, do současného podnikatelské prostředí. Své studie publikuje, je autorkou několika knih. V současné době pracuje také pro Nadaci Tomáše Bati. Věnu-je se sdílení inspirativních myšlenek Tomáše Bati v rámci projektu Inspirace Baťa.

 

 

 

Roman Stupka

Business kouč a zakladatel poradenské společnosti PeStratEx

 

Podařilo se mu vybudovat pobočku americké společnosti s portfoliem produktů osmi různých „divizí“ od nuly na 1,5 miliardy Kč obratu a 250 zaměstnanců. Pomáhal transformovat společnosti jako je Česká pojišťovna a Český Telecom. Vedl švédskou společnost Ericsson Česko a Slovensko. Řešil existenční problémy třech českých výrobních firem ve vlastnictví soukromého kapitálu (Grapo Technologies, ETA Hlinsko, Window Holding). Pomohl najít nového investora do firmy Window Holding a.s., a přispěl tak k záchraně 750 pracovních míst ve čtyřech továrnách v různých místech Čech a Moravy. Rozhodl se, že bude pomáhat tím, co se naučil. Ale jinak. Místo role „hasiče“ a řešení průšvihů, se věnuje firmám, které mají potenciál růstu, zajímavé produkty, inspirující majitele… Kromě svých zkušeností využívá sadu nástrojů a postupů úspěšných firem a podnikatelů z celého světa nazvaných Metodologie 4 Decisions (Rockefellerovy návyky), které používá již 40 tisíc firem po celém světě.

Jiří Rozvařil

Vizionář, inspirátor, filantrop

 

Vystudoval management ICT projektů na Unicorn College Praha. Od roku 1996 se věnuje rozvoji firem a informačním systémům. Zaměřuje se na automatizaci procesů (výroba, obchod, účetnictví) a na to, aby systémy lidem pomáhaly, nikoli překážely. Spoluzakládal tiskárnu Colognia press v Kolíně, která má nyní cca 100 zaměstnanců a patří k lídrům na českém trhu. Je zakladatelem společnosti Plantyst, nyní je členem jejího výkonného boardu.


  Registrace

Registrační poplatek na DEN PLNÝ INSPIRACE je 750,- Kč vč. DPH.
Po Vaší registraci Vám bude ihned zaslána proforma faktura a po jejím zaplacení Vám vystavíme fakturu.

 


  Video

 Video


  Fotogalerie

.


  Předchozí ročník

Den plný inspirace 2015