Den plný inspirace

 


VÁŽENÍ ZÁJEMCI O DEN PLNÝ INSPIRACE 2020, Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY A OBECNÉ SITUACE OHLEDNĚ KORONAVIRU V ČR JSME SE ROZHODLI LETOŠNÍ ROČNÍK NEUSPOŘÁDAT. 

DEN PLNÝ INSPIRACE PŘESOUVÁME NA BŘEZEN 2021!


 


Na téma:

VÝROBA V DATOVÉM VĚKU

 


Dovolujeme si Vás pozvat na DEN PLNÝ INSPIRACE společnosti Plantyst.

Zajímají Vás tato témata?

 • Osobní rozvoj, sdílení zkušeností a skutečné příběhy lídrů výrobních firem.
 • Principy úspěšné sebemotivace. „O našem úspěchu rozhodují situace, kdy se nám nechce“.
 • Jak efektivně na analýzu kořenových příčin.
 • Virtuální asistentka výroby - být v obraze neznamená neustále přehrabovat data. Neřešte data, řešte vize.
 • Digitalizace ve výrobě - proč, kde a jak na to?
 • Analytika v každodenní praxi výrobního týmu.
 • Od hromadné na zakázkovou výrobu. Změny, dopady. Jak ukočírovat 1000 strojů ve výrobě?
 • Realita při zavádění zlepšovacích procesů. Proč méně je někdy více a jak začít od nuly?
 • Konec kůlů v plotech. Aneb důležitost digitální orchestrační platformy.
 • Co s daty, která spolu nekomunikují?
 • Vize a trendy.

Je to DEN přesně pro Vás...

Registrujte se zde

 


  Datum a místo

 

       Možnost parkování

 

      Ubytování - nezajišťujeme. V okolí se nachází např. hotely:

 • Occidental Praha 4**** - Na Strži 1660/32, 140 00 Praha 4-Krč, barcelo.com
 • Hotel Ilf 3*** - Budějovická 15, 141 00 Praha 4, hotel-ilf.cz

  Spíkři

 

 • Peter Urbanec (Zakladatel, majitel, lektor Garnet Peers, s.r.o., S radostí k úspechu, s.r.o.): Principy úspěšné sebemotivace. „O našem úspěchu rozhodují situace, kdy se nám nechce“.

 • Petr Landsgesell (Plant Manager, MCGA Czech s.r.o.): Realita při zavádění zlepšovacích procesů. Proč méně je někdy více a jak začít od nuly?

 • Mirek Čáslavský (Lektor, mentor, konzultant): Jak efektivně na analýzu kořenových příčin.

 • Roman Čapek (CTO, Plantyst s.r.o.): Virtuální asistentka výroby – být v obraze neznamená neustále přehrabovat data. Neřešte data, řeše vize.

 • David Řehoř (Cleverlance / ABB / ABRA): Konec kůlů v plotech. Aneb důležitost digitální orchestrační platformy.

 • Vladimír Křivka (Head of IT, AVX Czech Republic, s.r.o.): Od hromadné na zakázkovou výrobu. Změny, dopady. Jak ukočírovat 1000 strojů ve výrobě?

 • Tomáš Zieschang (CEO PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.) - Stará metoda není nutně špatná metoda. Báječně fungují, pokud k nim mám přesná vstupní data. A někdy je holt potřeba k té mašině dojít ...
 • Marián Bartoš (Operations Director MTX Group): zkušenosti s digitalizací ve výrobě – proč, kde a jak na to?

 


   Program

08:15 – 09:00     Registrace

09:05 – 10:20    První blok

10:20 – 10:45    Coffee break

10:45 – 12:30    Druhý blok

12:30 – 13:30    Oběd

13:30 – 15:40    Třetí blok

15:40 – 17:00    Expozice Microsoftu "Digitální továrna budoucnosti" nebo workshop "Možnosti řešení Plantyst do hloubky"  a samozřejmě Coffee break & Networking

   Registrace

Registrační poplatek na DEN PLNÝ INSPIRACE činí:

 • 2 800, - Kč bez DPH,
 • Zákazníci Plantystu 2 za cenu 1.

Registrujte se, prosím, ZDE


 Spíkři

Vladimír Křivka

Head of IT, AVX Czech Republic, s.r.o.

 

Ve firmě AVX pracuji více jak 25 let, během kterých jsem byl svědkem mnoha změn. Tou, která se může týkat i ostatních firem je přechod od hromadné na zakázkovou výrobu. Rostou náklady, klesá marže. Nadnárodní společnosti zvažují stěhování výrob do levnějších zemí, nebo vyšší míru automatizace. Roste tlak na „výrobu na první pokus“, zmenšení meziskladů, nulovou zmetkovitost. Přeplánování a přepracování výroby vyžaduje čas i peníze, dodatečnou kapacitu strojů i lidí. 24 hodin denně a v reálném čase potřebujeme vědět, co se na strojích děje, kde máme úzká místa, která se navíc v čase mění.  Strojů a zařízení máme přes 1000. Jak se nám to daří ukočírovat?     

 

 

Peter Urbanec

Garnet Peers, s.r.o.

 

Zakladateľ a majiteľ konzultantskej spoločnosti Garnet Peers, s.r.o. a spoločnosti S radostí k úspechu, s.r.o. Ako lektor a coach sa už viac ako 25 rokov špecializuje na osobný rozvoj ľudí. Jeho konzultantské aktivity siahajú až na ázijský kontinent. Veľa osobností sa vyjadrilo, že Peter Urbanec je jeden z najinšpiratívnejších ľudí Slovenska a Čiech. Jeho výnimočnosť spočíva v schopnosti priviesť ľudí k zamysleniu. Dokáže ľudí motivovať, aby v sebe objavili vnútornú silu a využívali svoj vlastný potenciál. Svojim osobitným štýlom a šarmom dokáže vo Vás vyvolať silné emócie. Emócie, ktoré sú Impulzom k trvalej zmene.

Motto: "O našom úspechu rozhodujú situácie, kedy sa nám nechce. "

 

https://peterurbanec.sk/o-petrovi/

 

 

  

Tomáš Zieschang

CEO PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.

 

Jako vystudovaný konstruktér a technolog jsem dlouho působil jako technický nákupčí. V této roli jsem v 90. létech pracoval jako zástupce německého koncernu s mnoha výrobami v bývalém východním bloku. Byl jsem často přímým účastníkem transformace výrobních závodů ze socialistických podmínek do prostředí tržního hospodářství. Přitom jsem si vždy přál vést takový výrobní závod sám. Mé přání se splnilo v nebývale plné míře a měl jsem a mám tu možnost řídit výrobní závody velkých korporací stejně tak jako závody rodinných firem. Dnes stále znova a znova pro sebe zjišťuji, jaká je to radost se skupinou tvůrčích lidí vyrábět a tvořit opravdové hodnoty.

Motto: „Stará metoda není nutně špatná metoda“  

 

David Řehoř

Business Development Manager, Cleverlance Enterprise Solutions a.s.

 

David stál od roku 2015 u zrodu fenoménu Průmyslu 4.0 v České republice. Z pozice ředitele pro Business Development a Marketing v ABRA Software například významně přispěl k založení Národního centra Průmyslu 4.0 při CIIRC ČVUT. Podílí se rovněž aktivně na činnosti Pracovní skupiny pro implementaci Průmyslu 4.0 Svaz průmyslu a dopravy ČR. Do Cleverlance Enterprise Solutions přišel po úspěšném působení v ABB, kde měl na starosti rozvoj digitálního portfolia ABB Ability v ČR a na Slovensku a spolupodílel se mj. na významném úspěchu expozice Digitální továrna v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu 2019. Ve svém příspěvku představí mimo jiné koncept Clever Industry – unikátní komplexní přístup k oblasti Průmyslu 4.0 od společnosti Cleverlance, který využívá technologie Plantyst nebo také technologie leadera segmentu IoT, společnosti PTC.

 

 

Roman Čapek

CTO, Plantyst s.r.o.

 

Sběr dat – vyřešeno, vyhodnocení dat – vyřešeno. A co dál? Nechtějme, aby největším přínosem lidí ve výrobě byla optimalizace rychlosti klikání v reportech a mistrovství v analýze čísel. Nechme lidi přinášet hodnotu a nacházet zlepšení, stroje ať se za nás naučí dělat administrativu a rutinní přípravu. Vyzkoušejte si na vlastní kůži změnu z vyhledávače v datech na toho, kdo dostává potřebné informace automaticky. Věnujte ušetřený čas skutečnému řešení specifických potřeb vaší výroby. Jak? Díky prvním výstupům z virtuální asistentky výroby Plantyst.

 

   


 Video z minulého ročníku

 Video


 Fotogalerie z minulého ročníku


  Předchozí ročníky