„Štěstí, stejně jako smůla je otázkou vašeho rozhodnutí.“  Stephen Covey

Zažívat v práci štěstí není žádný luxus - je to základ! Lidé už dávno přišli na to, že když milují svou práci, jsou mnohem produktivnější, výkonnější, kreativnější a mají větší motivaci. Také jejich soukromý život je najednou šťastnější. Je také jisté, že šťastné firmy, plné šťastných zaměstnanců, jsou efektivnější, úspěšnější a dosahují větších zisků než jejich "nešťastní" konkurenti. Aneb více v knize Alexandra Kjerulfa - Jak být šťastný od 9 do 5, kterou představil, ale také byl hlavním spíkrem druhého ročníku konference Happiness @ Work, která se konala 10.listopadu 2016 v Praze.

Kromě Alexandra na konferenci vystoupili i Milan Jasný z LMC, Biljan Weber z Microsoftu, Sanjiv Suri ze Zátiší Group, Šimon Pánek z Člověka v tísni a dále Michal Šrajer, Jiří Fabián /PurposeFly/, Monika Hilm /Parkhotel Praha/, Martin Palička /Etnetera/, Pavlína Loužecká /ZOOT/, Blake Wittman /GoodCall/, Sebastien Martineau, Cedric Maloux a Jiří Rozvařil z Plantystu.

Co jsme si z konference odnesli? Toto jsou stručné postřehy: Důležité jsou vztahy a výsledky, práce musí dávat smysl, budujte kulturu důvěry, pracovní flexibilita hraje velkou roli - lidi si sami vyberou kdy a kde mají pracovat, najímejte šťastné lidi, oslavujte úspěch, ptejte se svých lidí, buďte k sobě laskaví, starejte se o své zaměstnance, protože klienti přijdou a odejdou, ale zaměstnanci zůstávají. Těšíme se na další ročník!

 

Více informací zde: http://www.happinessatwork.cz

http://positivesharing.com/happyhouris9to5