DEN PLNÝ  INSPIRACE 


Na téma:

VÝROBA V DATOVÉM VĚKU

Můžete být ještě lepší, nástroje na to máte.

 

Dovolujeme si Vás pozvat na DEN PLNÝ INSPIRACE společnosti Plantyst.

Pokud Vás zajímají tato témata:

 • Industry 4.0 není kouzelná pilulka
 • Data a rytmus aneb zdravý rozum v továrnách
 • Inovace
 • Digitalizace
 • Business Intelligence
 • T. Baťa jako inspirace
 • Příklady z výrobní praxe 

Je to DEN přesně pro Vás...

 


  Datum a místo

 

 • Čtvrtek 23. března 2017
 • Microsoft Czech Republic & Slovakia
  Vyskočilova 1561/4a, 14000 Praha 4

 


  Program

Brzy doplníme

 


  Spíkři

Filip Dřímalka, EF1 marketing & management

 

Expert na digitální inovace a business development, který pomáhá firmám s technologickými inovacemi a transformací jejich produktů a služeb. Mezi zákazníky jeho konzultační firmy patří firmy Škoda Auto, AXA, O2, LMC, E.On, Deutsche Telekom nebo Zátiší Group. V rámci projektu Digital Ventures působí jako investor a pomáhá rozvíjet technologické startupy zaměřené na B2B segment. Působí jako mentor v evropských akcelerátorech Deutsche Telekom hub:raum, Cosmote Startup a Intel/Cisco ChallengeUp!. Vystupuje také jako řečník na českých i evropských konferencích zaměřených na digitální inovace a byznys.

 

Jiří Fabián, PurposeFly

 

Po dlouhé štaci práce pro korporace se Jiří Fabián vrhnul do nejistých vod startupů (JetMinds, TopMonks, PurposeFly). Jejich společným jmenovatelem je uvolněné prostředí, podporující inovaci a dávající smysl. Životním posláním Jiřího je výchova dalších svobodně myslících lidí.

 

 

 

 

René Kubů, Microsoft Czech Republic & Slovakia

 

René působí v roli ředitele pro obchodní strategii ve společnosti Microsoft pro Českou republiku & Slovensko. V rámci své pozice napomáhá implementaci strategických priorit zejména v oblasti celkové transformace do prostředí cloudu. Úzce spolupracuje s vedením společnosti na tvorbě a realizaci lokální strategie na podporu digitální transformace a dlouhodobého růstu. Do Microsoftu přišel ze společnosti Avery Dennison, kde od roku 2010 působil v roli obchodního ředitele pro východní Evropu a Rusko a zodpovídal za obchodní strategii v 19 zemích. Ve firmě působil na různých manažerských pozicích již od roku 1999. Nejprve zastával roli technického manažera, následně byl zodpovědný za marketingovou strategii v regionu východní Evropy a poté řídil distribuční centrum ve Vídni a také zodpovídal za klíčové evropské zákazníky s pobočkami ve Velké Británii, Skandinávii, Neměcku, Polsku ale například i Thajsku.

Radovan Jirka, Bizztreat

 

Jako datový detektiv pomáhá malým a středním firmám učit se z vlastních úspěchů a chyb prostřednictvím datové analytiky. Víc než patnáct let “dělal chytrýho” (business konzultanta) ve firmách různých velikostí a zaměření. Ve své praxi kombinuje zkušenosti z podnikové sféry s dobrou technologickou znalostí.

 

 

 

 

 

 

Pavel Horáček, TRUMPF Česká republika

 Motto:“Dělat vše, jak nejlépe umím.“

Posledních 11 let, od prvního zahájení výroby, působí jako vedoucí výroby ve firmě TRUMPF Liberec, který je součástí světoznámého výrobce strojů na zpracování plechů. Od počátku, tak jako každý z nás, procházel názorovým a myšlenkovým vývojem, který zároveň odrážel vývoj společnosti. Kladl si plno otázek, hledal odpovědi, zkoušel, hledal poučení z nezdarů atd.. Velkým zlomem k sumarizaci a vyhodnocení vlastního směru byl „Den plný inspirace“ v loňském roce. Od tohoto dne nastalo určité usměrnění, nové zdroje informací a myšlenek, setkání s novými lidmi atd. A o tomto zlomu, řetězci následných inspirací se dozvíte v krátké prezentaci. Pavel doufá, že bude inspirací i pro účastníky letošního dne.

Gabriela Culík Končitíková, Nadace Tomáše Bati

 

Gabriela se dlouhodobě věnuje studiu Baťovy soustavy řízení a jejímu využití v praxi. V rámci své lektorské činnosti přednáší jednotlivá témata z Baťovy soustavy řízení. Studuje doktorský studijní program na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, v rámci disertační práce vytváří model pro aplikaci personálních zásad vytvářených firmou Baťa a.s. do roku 1945, do současného podnikatelské prostředí. Své studie publikuje, je autorkou několika knih. V současné době pracuje také pro Nadaci Tomáše Bati. Věnuje se sdílení inspirativních myšlenek Tomáše Bati v rámci projektu Inspirace Baťa.

 

 

 

Jan Lojek, FRÄNKISCHE CZ

 

Celou svoji dosavadní kariéru spojil s výrobou dílů do automobilového průmyslu. Nejdříve jako směnový mistr v posledních letech jako vedoucí výroby. Prošel si finanční krizí ve výrobě, propouštěním zaměstnanců, ale i naprostým opakem, a to v posledních 4 letech růstem firmy několik desítek procent meziročně. Jeho hlavní pracovní náplní je efektivita výroby, komunikace, koučování a motivování zaměstnanců. Snaží se zavádět moderní prvky do výroby jako např. online sběr dat z výrobních zařízení, vizualizaci, zapojení podřízených do neustálého zlepšování, každodenní pravidelné týmové schůzky přímo ve výrobě, hledání potenciálu pro automatizaci či robotizaci.

 

Václav Vítek, HELLMA Praha

 

Narodil se a dospěl ve Štětí, kde studiem na místní Vyšší odborné škole obalové techniky získal první zkušenosti s obalářským průmyslem. Po práci v exportním oddělení místních papíren, studiu na Univerzitě v Pardubicích, ředitelování hotelu a epizodních rolích v marketingové agentuře i výrobní sféře, se zpátky našel v obalovém průmyslu, když před 12 lety nastoupil jako projektový manažer do Hellmy Praha, místní pobočky koncernu PortionPack Europe. Od roku 2010 je jednatelem společnosti, v obchodě i životě si nejvíce zakládá na slušnosti a upřímnosti.

 

 

Michal Kutil, Plantyst

 

Přes deset let se zabývá průmyslovou automatizací s ohledem na optimalizaci výroby. Věnoval se projektům pro Rockwell Automation, Procter & Gamble, ŘLP ČR, RWE Gas Storage, Danone… Vystudoval technickou kybernetiku a doktorský obor řídicí technika a robotika na FEL ČVUT. Je spoluzakladelem společnosti Plantyst, od roku 2013 její CEO.


  Registrace

Registrační poplatek na DEN PLNÝ INSPIRACE činí 1800,- Kč bez DPH při přihlášení do 28.2.2017.

Po 28.2.2017 činí registrační poplatek 2300,- Kč bez DPH.

Po Vaší registraci Vám bude zaslána výzva k platbě a po zaplacení poplatku daňový doklad - faktura. Registrujte se, prosím, ZDE

Děkujeme.

 


  Předchozí ročníky