DEN PLNÝ  INSPIRACE 


Na téma:

VÝROBA V DATOVÉM VĚKU

Můžete být ještě lepší, nástroje na to máte.

 

Dovolujeme si Vás pozvat na DEN PLNÝ INSPIRACE společnosti Plantyst.

Pokud Vás zajímají tato témata:

  • Industry 4.0 není kouzelná pilulka
  • Data a rytmus aneb zdravý rozum v továrnách
  • Inovace
  • Digitalizace
  • T. Baťa jako inspirace
  • Příklady z výrobní praxe 

Je to DEN přesně pro Vás...

 


  Datum a místo

 

  • Čtvrtek 23. března 2017
  • Microsoft Czech Republic & Slovakia
    Vyskočilova 1561/4a, 14000 Praha 4

 


  Program

Brzy doplníme

 


  Spíkři

Filip Dřímalka

 

Expert na digitální inovace a business development, který pomáhá firmám s technologickými inovacemi a transformací jejich produktů a služeb. Mezi zákazníky jeho konzultační firmy patří firmy Škoda Auto, AXA, O2, LMC, E.On, Deutsche Telekom nebo Zátiší Group. V rámci projektu Digital Ventures působí jako investor a pomáhá rozvíjet technologické startupy zaměřené na B2B segment. Působí jako mentor v evropských akcelerátorech Deutsche Telekom hub:raum, Cosmote Startup a Intel/Cisco ChallengeUp!. Vystupuje také jako řečník na českých i evropských konferencích zaměřených na digitální inovace a byznys.

 

Jiří Fabián

 

Po dlouhé štaci práce pro korporace se Jiří Fabián vrhnul do nejistých vod startupů (JetMinds, TopMonks, PurposeFly). Jejich společným jmenovatelem je uvolněné prostředí, podporující inovaci a dávající smysl. Životním posláním Jiřího je výchova dalších svobodně myslících lidí.

 

 

 

 

René Kubů

 

René působí v roli ředitele pro obchodní strategii ve společnosti Microsoft pro Českou republiku & Slovensko. V rámci své pozice napomáhá implementaci strategických priorit zejména v oblasti celkové transformace do prostředí cloudu. Úzce spolupracuje s vedením společnosti na tvorbě a realizaci lokální strategie na podporu digitální transformace a dlouhodobého růstu. Do Microsoftu přišel ze společnosti Avery Dennison, kde od roku 2010 působil v roli obchodního ředitele pro východní Evropu a Rusko a zodpovídal za obchodní strategii v 19 zemích. Ve firmě působil na různých manažerských pozicích již od roku 1999. Nejprve zastával roli technického manažera, následně byl zodpovědný za marketingovou strategii v regionu východní Evropy a poté řídil distribuční centrum ve Vídni a také zodpovídal za klíčové evropské zákazníky s pobočkami ve Velké Británii, Skandinávii, Neměcku, Polsku ale například i Thajsku.

Radovan Jirka

 

Jako datový detektiv pomáhá malým a středním firmám učit se z vlastních úspěchů a chyb prostřednictvím datové analytiky. Víc než patnáct let “dělal chytrýho” (business konzultanta) ve firmách různých velikostí a zaměření. Ve své praxi kombinuje zkušenosti z podnikové sféry s dobrou technologickou znalostí.

 

 

 

 

 

 

Pavel Horáček

 Motto:“Dělat vše, jak nejlépe umím.“

Posledních 11 let, od prvního zahájení výroby, působí jako vedoucí výroby ve firmě TRUMPF Liberec, který je součástí světoznámého výrobce strojů na zpracování plechů. Od počátku, tak jako každý z nás, procházel názorovým a myšlenkovým vývojem, který zároveň odrážel vývoj společnosti. Kladl si plno otázek, hledal odpovědi, zkoušel, hledal poučení z nezdarů atd.. Velkým zlomem k sumarizaci a vyhodnocení vlastního směru byl „Den plný inspirace“ v loňském roce. Od tohoto dne nastalo určité usměrnění, nové zdroje informací a myšlenek, setkání s novými lidmi atd. A o tomto zlomu, řetězci následných inspirací se dozvíte v krátké prezentaci. Pavel doufá, že bude inspirací i pro účastníky letošního dne.

Gabriela Culík Končitíková

 

Gabriela se dlouhodobě věnuje studiu Baťovy soustavy řízení a jejímu využití v praxi. V rámci své lektorské činnosti přednáší jednotlivá témata z Baťovy soustavy řízení. Studuje doktorský studijní program na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, v rámci disertační práce vytváří model pro aplikaci personálních zásad vytvářených firmou Baťa a.s. do roku 1945, do současného podnikatelské prostředí. Své studie publikuje, je autorkou několika knih. V současné době pracuje také pro Nadaci Tomáše Bati. Věnuje se sdílení inspirativních myšlenek Tomáše Bati v rámci projektu Inspirace Baťa.

 

 

 

Michal Kutil

 

Přes deset let se zabývá průmyslovou automatizací s ohledem na optimalizaci výroby. Věnoval se projektům pro Rockwell Automation, Procter & Gamble, ŘLP ČR, RWE Gas Storage, Danone… Vystudoval technickou kybernetiku a doktorský obor řídicí technika a robotika na FEL ČVUT. Je spoluzakladelem společnosti Plantyst, od roku 2013 její CEO.


  Registrace

Registrační poplatek na DEN PLNÝ INSPIRACE činí 1800,- Kč bez DPH při přihlášení do 15.2.2017.

Po 15.2.2017 činí registrační poplatek 2300,- Kč bez DPH.

Po Vaší registraci Vám bude zaslána výzva k platbě a po zaplacení poplatku daňový doklad - faktura. Registrujte se, prosím, ZDE 

Děkujeme.

 


  Předchozí ročníky